ŞİRKET PROFİLİ

MEDABİO, kurulduğundan beri basta Avrupa ülkeleri olmak üzere Dünya’nın başlıca büyük medikal ve Biyoteknoloji ürünlerin ithalatı, ihracatı, lojistik ve satış hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Değişim ve gelişime açık, dinamik ve tecrübeli uzman kadrosu, kalite anlayışı, iş ahlakı ve sosyal sorumluluk bilinci ile faaliyetlerine devam etmektedir.

MEDABİO, her gün kendini yenileyerek ürünlerine ve hizmetlerine yeni değerler katmıştır. Almanya’nın ve Avrupa’nın önde gelen firmaların ürünlerini Almanya temsilciliğimiz sayesinde ülkemize kazandırmıştır.

MİSYONUMUZ

MEDABIO yenilikçi, kalıcı ve ilkeli duruşuyla saygın bir şekilde bilime hizmet eden bir kuruluştur. Biyoteknoloji ve laboratuvar ürünlerinde dünyanın önde gelen firmalarının kaliteli ve yenilikçi ürünlerini değerli müşterilerine sunarak ülkemize katkıda bulunmaktadır. Tüm bu çalışmalarını çalışanlarının mutluluğunu göz önünde bulundurarak ve takım ruhuna önem vererek sağlamaktadır.

VİZYONUMUZ

MEDABIO uluslararası kalite kuruluşları tarafından takdir edilen, modern yönetimi ile yeniliğe açık ve değerli müşterileri tarafından daima tercih edilen öncü bir şirket olma yolunda ilerleyecektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Takım ruhu içerisinde toplam kalite felsefesini dikkate alarak şirketimizin hedeflerine ulaşması için;

İş süreçlerimizin süreci le gözden geçirilecek, çalışanlarımızın performanslarını geliştirerek önleyici yaklaşımların belirlenmesi,

Sürekli yenilikçiliği ilke edinmiş bir yaklaşımla tüm süreçlerimizde verimliliğin artırılması,

Çalışanlarımızın teknik ve davranışsal yetkinliklerini artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesinde örnek bir kuruluş olmak için tüm güzümüzle çalışan bir kurumuz.

STRATEJIMIZ

Şirketimiz uluslararası standart ilke edinerek devam ediyor, dünya markaları ile birlikte en yüksek düzeyde hizmet vermektir.